Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Details

Submitted on
July 7, 2007
Image Size
195 KB
Resolution
450×619
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
3,810
Favourites
39 (who?)
Comments
17
Downloads
281
×
Eliza Dushku by Vlore2007 Eliza Dushku by Vlore2007
Eliza Dushku in Albania
Add a Comment:
 
:iconguns-n-roses-forlife:
I love how happy, as well as beautiful she looks in this. Captures what she really is, even if she has played the unlucky characters like Faith, I still tend to remember her playing Faith dancing being happy and making jokes.

Seems to be like that in real life as well, blabbing on but basically I love it :L :D
Reply
:iconchr1salbo:
ChR1sAlbo Featured By Owner Jul 30, 2010  Hobbyist Photographer
eliza eshte e papame!!! mka pelqy shume tek TRUE CALLING... eliza rocks !!!
Reply
:iconhuismijt:
huismijt Featured By Owner Dec 3, 2009  Hobbyist Digital Artist
Nice expression!!
Dush FTW!!
:P
Reply
:iconmania-c:
MaNia-C Featured By Owner Jul 12, 2009
never knew she was a shqiptar...
Reply
:iconvlore2007:
Vlore2007 Featured By Owner Jul 26, 2009
She is , and she is proud of it
Reply
:iconmania-c:
MaNia-C Featured By Owner Jul 27, 2009
she should be. Everyone should be proud of their heritage. I just didnt know she was albanian
Reply
:icondeeallamani:
DeeAllamani Featured By Owner Jan 13, 2009
Vajze e bukur. Me ate gojen e hapur duket sikur ka ndonje mendje te keqe:::))))
Reply
:iconmetalheart555:
metalheart555 Featured By Owner Nov 6, 2008  Hobbyist Artisan Crafter
Wow shume e bukur kjo.Me te vertet me pelqen.
Reply
:iconstefiolt:
Stefiolt Featured By Owner Oct 26, 2008
wow edhe ketu shqiptare?
eshte fantastkike...thjesht mè vjen inate pse per Shqiperine japin foto tè varfera ...kur ne te vertet ka foto shum shuuume te bukura.
te fala nga fiona. albania rocks!
Reply
:iconredi2007:
redi2007 Featured By Owner May 4, 2008
Hey mendova se isha i vetmi shqiptar ne DA........e kisha gabim......Sa qef te shkruash shqip:)
Reply
:iconvlore2007:
Vlore2007 Featured By Owner May 4, 2008
Ka me qindra shqiptare ne DA, po te kerkosh per foto qe lidhen me shqiperin do ti gjesh.

Faleminderit per komentin
Reply
:iconredi2007:
redi2007 Featured By Owner May 9, 2008
No prob.........por cuditem pse skam kerkuar ndo1 here per albania..........Cudi?!?!
Reply
:iconerhothien:
Erhothien Featured By Owner Mar 28, 2008  Hobbyist Traditional Artist
She is so perfect and incredibly talented. She should be in every movie ever.
I love Eliza!!!
Reply
:iconelyathorn:
ElyaThorn Featured By Owner May 18, 2009   Artist
OMG yes yes yes, me too! I am soo hooked on Dollhouse now. She is the hottest chick ever, IMHO!
Reply
:icon1do:
1do Featured By Owner Jan 31, 2008  Hobbyist Photographer
kjo eshte fotoja me hata qe mund te kem shikuar shum fantastike flamuri shqiptare dhe statuja e skenderbeut .nice shoot :D kjo po qe esht per Fav:
Reply
:iconkalaja:
kalaja Featured By Owner Dec 23, 2007
its a shame we cant see her tattoo :(
Reply
:iconvlore2007:
Vlore2007 Featured By Owner Feb 21, 2008
neser do ta shtoj dhe ate me tatuazh gjithashtu dhe fotot e pavarsis se kosoves
Reply
Add a Comment: